Kraunama…

Apie mus

Renault servisas ir remontas Vilniuje.

Renault automobilių serviso specialistai – „Autoexpert LT“ Lietuvoje dirba nuo 2006m. Pagrindinė įmonės veikla yra lengvųjų automobilių bei mikroautobusų remontas, prekyba atsarginėmis detalėmis, prekyba naujais ir naudotais automobiliais.

Renault servisas ir remontas Vilniuje – UAB „Autoexpert LT“ automobilių servisui nesukels absoliučiai jokių problemų, kuriame atliekami šie pagrindiniai Renault remonto darbai:

Jeigu jau vairuojate Renault automobilį, tai tikriausiai žinote ir jo istoriją. Jeigu ne, išsamų  aprašymą anglų kalba rasite paspaudę nuorodą čia. Renault nebuvo pats populiariausias automobilis Europoje ar Lietuvoje. Jį dažniausiai rinkosi ar renkasi žmonės, kuriems reikia išskirtinumo, naujovių, naujų dizaino elementų, ergonomikos. Pastaruoju metu naujausio modelio Renault automobiliai vis dažniau randa raktą į lietuvio širdį.
Šiek tiek techninių detalių apie Renault pardavimus Europoje ir pasaulyje galite rasti čia >>>

Renault servisas ir remontas Vilniuje
Renault servisas ir remontas Vilniuje

Mes taip pat užsiimame mažmenine prekyba tiek Renault, tiek ir kitų lengvųjų automobilių naujomis atsarginėmis dalimis, vykdome išankstinus detalių užsakymus: važiuoklės, kėbulo, žibintai , variklio, stabdžių sistemos, elektronikos dalys, akumuliatoriai filtrai, tepalai bei aksesuarai ir kiti reikmenys. Specializuojamės Alfa Romeo, BMW, Fiat, Lancia, Citroen, Peugeot, Renault, Opel, Jaguar automobilių dalimis. Remontuojame aukščiau paminėtų, o taip pat ir kitų gamintojų automobilius.

Jeigu Jus pavedė Jūsų Renault automobilis ar buvo apgadintas autoįvykio metu, neturite tinkamos detalės – Renault servisas ir remontas Vilniuje – Jūsų paslaugoms! Ilgametę patirtį turintys, kvalifikuoti darbuotojai patars, diagnozuos gedimus, esant reikalui – transportuos ir suremontuos. Jums beliks tik gėrėtis ir nautotis savo mėgiamu ir išskirtiniu automobiliu, palikus visus rūpesčius toli už nugaros.

Sėkmės!